Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:625108
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.111 m2
Užitná plocha:120 m2
Datum vložení:5. února 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bungalov 4+kk s terasou, garáži a krásnou zahradou. Dům dále disponuje sklepem pod garáži a dřevníkem. Kuchyň je propojena s jídelnou, obývacím pokojem. Kachlové kamna v těchto prostorech plní funkci jak vytápění, tak zajišťují příjemnou atmosféru domova. Terasa a zahrada je orientována na jiho - západní stranu. Zařízení celého domu je navrženo a zhotoveno na míru, je zde několik vestavěných skříní a úložný prostor je i na půdě. V jedné koupelně se nachází vana, wc, bidet a druhá disponuje sprchových koutem a další toaletou. Všechny tři pokoje jsou protorné a vybavené nábytkem na míru. V obci MŠ, ZŠ, obchod, pošta, lékař, zastávka autobusu cca 5 minut od domu.

Základní údaje

ID nemovitosti
625108
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1111m2
Obytná plocha
120m2
Užitná plocha
120m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Marcela Marcinčinová
Marcela Marcinčinová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.