Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
4 975 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:619284
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:4.975 m2
Užitná plocha:700 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:16. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinnou vilu bývalého majitele továrny ve Vrbně pod Pradědem Lothara Grohmanna, která byla postavena v roce 1930 dle návrhu architekta Josefa Hoffmanna.Vila disponuje původními prvky s pozdější dostavbou zadního schodiště do zahrady. Naposledy byla využívána jako mateřská škola. Nemovitost může sloužit jako reprezentativní sídlo firmy, ubytovací zařízení nebo majiteli, který je náročný na prostor. V prvním patře se nachází hala a pět místností, druhé patro disponuje taktéž halou se šesti místnostmi. Půda poskytuje možnost k dalším stavebním úpravám. Dům je podsklepený, tedy dává možnost k dalšímu využití. Na zahradě je stavba bývalé garáže. V těsném sousedství je městský lesopark, bohatě zařízený k volnočasovým aktivitám dětí i dospělých. Vila stojí v blízkosti vyprojektovaného a ke stavbě schváleného zimního lyžařského areálu POD VYSOKOU HOROU, jehož výstavba má proběhnout v nejbližší době. Nemovitost je kulturní památkou. Bližší informace v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Společný
ID nemovitosti
619284
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
4975m2
Obytná plocha
770m2
Užitná plocha
700m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.