Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:614850
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:233 m2
Užitná plocha:440 m2
Datum vložení:1. března 2018
Datum aktualizace:23. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej podsklepeného rodinného domu s komerčními prostory ve frekventované části města o zastavěné ploše 233 m2. V přízemí najdeme obchodní prostor o třech místnostech, sociální zázemí a vstup do prostorné garáže. V 1. patře pak bytovou jednotku 4+1 s prostornou chodbou, koupelnou a samostatným WC. Ve 2. patře je ještě připraven jeden pokoj, který můžeme využít jako pracovnu a půdu, která svými rozměry a složením vybízí k vybudování dalších pokojů, či další kompletní bytové jednotce. V domě jsou dva plynové kotle pro vytápění a ohřev vody a dvoje plynové hodiny samostatně pro přízemí a 1. patro. Dům je vhodný jak k podnikání, tak i k samotnému bydlení. Veškerá občanská vybavenost se nachází v těsné blízkosti. Daň z nabytí nemovitých věcí 4 % není součástí kupní ceny, hradí kupující. Cena k jednání. Pro více informací, nebo pro sjednání nezávazné prohlídky kontaktujte makléře. S financováním rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
614850
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
233m2
Obytná plocha
200m2
Užitná plocha
440m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.