Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
635 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:612849
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:733 m2
Užitná plocha:210 m2
Datum vložení:9. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie439 kWh/m2

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu o dispozici 4+1, který se nachází v centru města Jablonné v Podještědí. Dispozice domu je rozložena do dvou nadzemních podlaží. Jsou zde další vedlejší prostory. Dům má některé historické prvky, které ocení milovníci původních dřevěných zárubní včetně dveří. Vstupu do domu dominují kamenné zárubně, do kterých jsou vsazené vyřezávané dveře s ozdobným kováním. Dále je zde vitrína s železnou roletou. Dům je možno využívat k bydlení nebo si zde vytvořit obchod s dobovými prvky, jež právě nabízí tato nemovitost. U domu je plynová přípojka, veřejná kanalizace, vodovodní řád a elektrický proud. Jedná se o jedinečnou nemovitost, proto neváhejte s koupí. Financování zajistíme přes naše hypoteční centrum.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
612849
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
733m2
Obytná plocha
210m2
Užitná plocha
210m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.