Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
2 850 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poplatky:
600.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně provize RK
ID nemovitosti:605365
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:470 m2
Užitná plocha:470 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:25. září 2018
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie100 kWh/m2

Popis nemovitosti

Představte si prostorný rodinný dům umístěný v centru městysu Kounice, který leží 20 km východně od Prahy s dobrým dopravním spojením (4 km od D11, doba jízdy na Černý most 15 min. a 3 km od Českého Brodu, ze kterého vyjíždí vlak do Prahy každých 15 min., jízda na Masarykovo nádraží 38 min.). Jedná se o dům s menší zahradou (cca 150 m2), která nabízí plné soukromí. Dům je v původním, udržovaném stavu s možností úpravy velkých půdních prostor (další byt, výškou střechy možný i mezonet). Je částečně podsklepen. Obytná část domu je vytápěna plynovými kamny (wawky). Vodovod a kanalizace na pozemku, vlastní studna, koupelna s teplou vodou.
Městys Kounice se nachází v blízkosti přírodní rezervace Mydlovarský luh. V Kounicích je k dispozici školka, škola se sportovním zázemím, hostinec, obchod s potravinami, pošta, fotbalové hřiště, tenisové a multifunkční kurty, nová sportovní hala, sokolovna, hasiči atd. Doporučujeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Domácí vodárnaStudna kopanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéÚstřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Suchý
ID nemovitosti
605365
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
470m2
Obytná plocha
450m2
Užitná plocha
470m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde