Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
6 600 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena za nemovitost , bez provize RK
ID nemovitosti:597710
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:832 m2
Užitná plocha:299 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

K prodeji velkoryse řešený rodinný dům 5+2+kk s technickým přízemím o 4 místnostech, kolaudován v roce 2002, který je situován v samotném centru města avšak svým umístěním mezi historickými budovami je "odstíněn" od jeho ruchu. Nabízí tak využití všech výhod městského života a současně velmi klidného bydlení. Celková výměra pozemku činí 832 m2, podlahová plocha 299 m2. V přízemí hlavní vstup do domu, chodba, koupelna s WC, místnost využívaná jako posilovna, tech. místnost a další dvě místnosti - možnost využití k podnikání. V 1. patře obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, propojené v jeden velký obytný prostor, samostatné WC, ložnice s balkonem a koupelnou. Ve 2.patře obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a další pokoj s balkonem, koupelna, WC - lze využít jako samostatný byt - vlastní vchod. Dřevěná pergola na posezení a uskladnění dřeva, nedokončený venkovní bazén. Vytápění - krbová kamna s výměníkem, podlahové vytápění, elektrické přímotopy. Vlastní parkoviště pro několik aut.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vytápění podrobnosti
Podlahové vytápění
ID nemovitosti
597710
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
832m2
Obytná plocha
299m2
Užitná plocha
299m2
Energetická náročnost
B (i)
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.