Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
2 625 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info o ceně v RK, včetně provize RK
ID nemovitosti:593148
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:4.282 m2
Užitná plocha:77 m2
Datum vložení:9. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rekreačního domu se zahradou a pozemkem vhodným pro výstavbu o CP 4282 m2, PP 118 m2 v obci Moraveč u Chotovin. Dům je dispozičně 2+1. 1. NP kuchyně, obývací pokoj s krbem a lokálními kamny na dřevo, koupelna a WC. Z chodby je schodiště do obytného podkroví, kde je z haly vstup do prostorného pokoje s lodžií. V obytné části jsou dřevěná zdvojená okna, podlahy dřevěná, PVC a ker. dlažba. Rekreační dům vznikl přestavbou z původní stodoly. Objekt je napojen na obecní vodovodní síť a na pozemku je vrtaná studna osazená výtlačným čerpadlem. Rozvod vody je plastovými trubkami, v koupelně umyvadlo a vana, samostatné WC. TUV nový elektrický bojler 160 l, v kuchyni plynový sporák na propan butan. Odpad z kuchyňského dřezu, vany, umyvadla a WC do septiku. Na dům navazuje zahrada 642 m2 a pozemek, který je možno využít pro výstavbu, o CP 3315 m2. Cesta kolem nemovitosti je zpevněná, štětovaná. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě na okraji obce, v okolí jsou rodinné a rekreační domy.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
593148
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
4282m2
Obytná plocha
118m2
Užitná plocha
77m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Petr Török
Petr Török
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde