Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
8 500 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:580119
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:2.715 m2
Užitná plocha:850 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:16. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velkoryse pojatý rodinný dům 6+1 v rezidenční části Lán. Dům je velmi zajímavý svojí dispozicí, jelikož je začleněný do mírně svažitého pozemku. V přízemí domu se nachází zádveří; prostorná hala odtud vstup do zvýšeného patra, kde je kuchyně s jídelnou, která je umístěna v centrální části domu dále pak dva pokoje, koupelna a šatna. Celé zvýšené patro působí velmi prostorně a vzdušně. Mezi zvýšeným patrem a podkrovím je krásný obývací pokoj.V podkroví jsou tři ložnice,šatna a nedokončená koupelna.V některých částech domu je zapotřebí dokončit podlahovou krytinu, schodišťové zábradlí a sociální zařízení v podkroví.
V suterénu nalezneme dvě místnosti s denním osvětlením, kotelnu, koupelnu, prádelnu, bazén (před dokončením), fitness místnost a ve snížené části sklepa další dvě místnosti připravované pro saunu. Suterénní část není zcela dokončena.
Tento dům lze hodnotit spíše jako rezidenční sídlo s ohledem na některé luxusní prvky a jeho nadstandardní podlahovou plochu,

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
580119
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
2715m2
Obytná plocha
850m2
Užitná plocha
850m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde