Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/23)
1 190 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena k jednání, včetně provize RK
ID nemovitosti:488192
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.073 m2
Užitná plocha:136 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:13. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie588 kWh/m2

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Turkovice, místní část Bumbalka. Dům je jednopodlažní, nepodsklepený, se střechami sedlovou, v části valbovou a na přístavku plochou a se stavebně neupraveným půdním prostorem. Dispozičně dům obsahuje vstupní chodbu, 4 pokoje, kuchyň, koupelnu - nedokončenou, 2 splachovací WC. S jedinou výjimkou byla všechna okna vyměněna za plastová. Dům je napojen na el. síť (230/400 V), odpady jsou svedeny do jímky, voda je čerpána ze studně, zemní plyn do objektu není zaveden, ale v obci je. Vytápění bylo ústřední s kotlem na tuhá paliva. Voda se ohřívá v elektrickém bojleru. Kolmo k domu je postavena stodola, která je zděná, jednopodlažní se sedlovou střechou a dále je na pozemku rozestavěný přístřešek. K domu patří obvyklé venkovní úpravy a porosty. Stavební úpravy domu budou nutné. Občanská vybavenost je dostupná v Turkovicích vzdálených necelý kilometr. Financování pomůžeme zajistit

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
SedlovýValbový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
488192
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1073m2
Obytná plocha
136m2
Užitná plocha
136m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jiří Faltus
Jiří Faltus
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.