Sousedé
(1/25)
...
9 800 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK!
ID nemovitosti:1336019
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:701 m2
Užitná plocha:701 m2
Plocha pozemku:701 m2
Datum aktualizace:23. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej domu 2+kk po rekonstrukci s možností podnikání. Jedná se o dvě jednopodlažní zděné budovy s celkovou zastavěnou plochou 306m2 a pozemkem o rozloze 701m2.
Dům k bydlení je umístěn v zadní části a jeho zastavěná plocha je 53m2, budova doposud sloužící jako restauračním zařízení o zastavěné ploše cca 253m2 je situována u hlavní silnice. Oba domy prošly rozsáhlou rekonstrukcí v letech 2019-2021.
Zadní budova slouží jako soukromý dům s bytem o dispozici 2+kk a užitné ploše cca 50m2. U domu je rovněž terasa a vstup na malou zahrádku. V domě podlahové topení, odpady svedeny do kanalizace.
Uspořádání přízemní části restauračního zařízení disponuje hlavní plochou s barem a posezením. Terasa nabízí další možnost posezení pro hosty. Zcela nová kuchyň je vybavena nerezovým vybavením a je vhodná pro přípravu teplých i studených pokrmů. Dále objekt nabízí skladovací prostory, úklidovou místnost a samozřejmě sociální zařízení. Nechybí zázemí pro zaměstnance. Dispoziční řešení budovy nabízí možnost vybudování další bytové jednotky v půdním prostoru nad restaurací. Budova je zcela podsklepena, vytápění a ohřev vody zajištěn plynovým kotlem.
Objekt je vhodný nejen pro podnikání v oblasti gastronomie. Budoucímu majiteli se zde nabízí možnost realizace nejrůznějších podnikatelských záměrů od provozování zařízení pro stravování, firemní vzorkovnu, prodejnu různého druhu zboží a pod.
Více informací rádi sdělíme, ať už telefonicky, nebo osobně na prohlídce nemovitosti. Doporučujeme prohlídku!
Možnosti financování nemovitosti lze bez poplatku konzultovat s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 639650. Bližší informace Vám sdělí Ing. Jarmila Špirutová, 739 123 332, spirutova@dumrealit.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
1336019
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
701m2
Užitná plocha
701m2
Plocha pozemku
701m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jarmila Špirutová
Ing. Jarmila Špirutová
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé