Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/24)
...
3 300 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:1303031
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:640 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:640 m2
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:16. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivně RD 4+1 s garáží, na pozemku o výměře 640 m2, Lysá nad Labem. Jedná se o prostorný dům, kde je nutná vnitřní rekonstrukce. Vytápění je ústřední, kombinovaným plynovým kotlem společným pro ohřev teplé vody, odpad je sveden do jímky, pitná vody ze studny. Možnost připojení na kanalizaci a vodovod, které vedou podél domu. V přízemí domu se nacházejí tři obývací místnosti, kuchyň, koupelna a WC. V horním podlaží je jedna obývací místnost a místnost, která byla dříve
využívána jako kuchyňka. Odpady, vodovod a elektřina se samostatnými hodinami jsou do horního podlaží zavedeny. Po obou stranách místnosti jsou dvě velice prostorné půdy, kde je možno vybudovat další minimálně čtyři místnosti. Tím by vznikla další samostatná bytová jednotka 5+1. V přízemí domu se nachází samostatně obchod s výlohou o výměře cca. 25 m2, prostor je případně jednoduchou úpravou možné využít jako další obytnou místnost v domě. V roce 2016 byla v celé přední části domu do ulice vyměněna okna a vstupní dveře do obchodu. Dům je podsklepený, není odizolován. Na dvorku jsou vzrostlé jehličnany, na zahradě je několik ovocných stromů. Jedná se o velice klidnou lokalitu. Dům se nachází v blízkosti centra, veškerá občanská vybavenost se nachází 5 minut chůze od domu. Nedaleko je vlakové a autobusové nádraží, vlaky ve směru Praha a Nymburk jezdí v intervalu 30 minut. Lysá nad Labem se nachází v zóně PID. Ev. číslo: 618043. Bližší informace Vám sdělí Jaroslav Hýbler, 776 866 583, hybler@dumrealit.cz

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Kamenná
ID nemovitosti
1303031
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
640m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
640m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Hýbler
Jaroslav Hýbler
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR Praha, IČO: 00537861.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.