Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
foto (2)
1 250 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:R0318
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:351 m2
Užitná plocha:351 m2
Plocha pozemku:179 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:18. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji 1/2 rodinného domu se 2 samostatnými jednotkami, které mají vlastní vchod. První jednotka dispozičně řešena jako 2+1, druhá jako 1+kk. Celková zastavěná plocha domu a nádvoří činí 351 m2. Dům situován v obytné zástavbě v blízkosti centra, je napojen na elektrickou energii z veřejné sítě, zásobování vodou z vlastní studny, kanalizace vedena do septiku. Konstrukce domu zděná na kamenných základech. Keramické obklady použity v kuchyni, koupelně a na WC. Okna plastová, dveře dřevěné, na podlahách betonové mazaniny a keramické dlažby. Vytápění lokální elektrickými přímotopy. Na dům navazuje nezpevněný dvůr se zděnou dílnou a zahradou o velikosti 179 m2. Nemovitost je z podstatné části v původním stavu s drobnými stavebními úpravami a modernizací.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
R0318
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
351m2
Užitná plocha
351m2
Plocha pozemku
179m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - RAŠ Reality
RAŠ Reality
Zobrazit
kontakt
RAŠ s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde