Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
6 600 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: plus provize RK
ID nemovitosti:417502
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:833 m2
Užitná plocha:131 m2
Datum vložení:28. února 2018
Datum aktualizace:17. března 2018
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie123 kWh/m2

Popis nemovitosti

Okres Brno-venkov, Čebín. Prodej nadstandardní cihlové novostavby 4+kk s dvojgaráží v moderním stylu se zahradou v nové zástavbě na okraji obce. Celková výměra je 833 m2, užitná plocha domu 131 m2. Dům je vystavěn z cihel Porfix, zateplení 20 cm polystyren, plastová sedmikomorová okna s trojskly, rám 80 mm, příprava na venkovní žaluzie, venkovní dveře plastové, střecha valbová, taška Topaz 13 pálená německá, vytápění domu zajišťuje elektrokotel Bosch, nachystány přívody na tepelné čerpadlo, podlahové teplovodní topení v celém domě, žebřík v koupelně. Ohřev teplé vody bude řešen kombinovaným elektrickým boilerem s napojením na solární foto-voltaický panel umístěný na střeše objektu (v ceně). Voda napojena na veřejný vodovod, elektřina 230/ 400 V, veřejná kanalizace. Zděná samostatná dvojgaráž o výměře 42 m2 se sekčními vraty s přípravou pro dobíjecí stanici elektromobilů.

Vybavení domu: podlahy betonové tepelně izolované, vybavení koupelny a WC značky Hanzgrohe - vodovodní baterie, sanita, rozvody pro elektronické zabezpečení domu, terénní úpravy, oplocení pozemku. Krbová vložka od českého výrobce. Podzemní nádrž na dešťovou vodu, napojena na RD a použitelná na splachování a jiné využití.

Nízké náklady na bydlení cca 1.500 Kč/ měsíc.

Termín dokončení 5/2018. Při předání stavby bude i s dokumentací předána fotodokumentace průběhu výstavby.

Kompletační materiály: interiérové dveře, zařizovací předměty, nášlapné vrstvy podlah, obklady stěn, pohledová fasáda objektu, kuchyňská linka, vypínače a zásuvky. Tyto položky si kupující může zvolit dle vlastního uvážení a lze, po dohodě s realizační firmou, provést úplné dokončení stavby dle konkrétních požadavků.

Průkaz energetické náročnosti budovy: B

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

Neplatíte daň z nabytí 4% z novostavby, ale pouze z pozemku.

Základní údaje

ID nemovitosti
417502
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
833m2
Užitná plocha
131m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martin Himer
Ing. Martin Himer
Zobrazit
kontakt
e-Finance, a.s., realitní divize

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi e-Finance, a.s., realitní divize, Bratislavská 52 Brno, IČO: 25554824.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.