Sousedé
(1/20)
Obrázek k zakázce č.: 667236
3 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, další pozn.:včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:ZL02944
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:1.519 m2
Datum aktualizace:12. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného domu v atraktivní lokalitě Tlumačova nedaleko centra obce. Dům o zastavěné ploše cca 250 m2 sestává z několika objektů - směrem do ulice je objekt dispozičně 3+1 s koupelnou a WC a s průjezdem, ve dvoře je další objekt se 4 místnostmi. Na obytnou část navazují hospodářské budovy (bývalé chlévy, stodola atd.). Možnost půdní vestavby. Nemovitosti jsou určeny ke kompletní rekonstrukci dle představ investora. Velkou výhodou nemovitosti je rovinatý a prostorný pozemek s celodenním osluněním - prostorný dvůr a navazující zahrada 1.269 m2. Podle územního plánu je celý pozemek veden v kategorii bydlení individuální a je možné jej využít k další výstavbě. Pozemek nabízí nadstandardní klid a soukromí. K dispozici jsou všechny inženýrské sítě - elektřina, voda obecní i ze studny, kanalizace, plyn. V obci je kompletní občanská vybavenost - základní a mateřská škola, pošta, potraviny, restaurace, vlaková stanice, dálnice atd. Skvělé místo pro bydlení pro rodiny s dětmi. Doporučujeme tuto nemovitost k vybudování příjemného bydlení dle vlastních představ.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
ZL02944
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
250m2
Plocha pozemku
1519m2
Počet garáží
1
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Miroslav Zvonek
Mgr. Miroslav Zvonek
Zobrazit
kontakt
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé