Sousedé
(1/23)
Obrázek k zakázce č.: 698766
2 690 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:UH00669
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:761 m2
Datum aktualizace:20. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej částečně zrekonstruovaný rodinný dům 3+1 s tepelným čerpadlem v obci Dolní Němčí. Přízemní dům prošel v minulých letech dílčí úpravou interiéru, kdy byly rekonstruovány dvě místnosti, v jedné z nich instalována nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči – trouba, lednice, mikrovlnka, myčka, digestoř, sklokeramická deska na vaření, zbývající část domu včetně koupelny je v původním, ale udržovaném stavu. Nové rozvody, nové radiátory v celém domě, nová plastová okna v přední části domu + koupelna. Rozvody elekřiny po částečné výměně.
Topení a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo, instalace byla provedena před 2 lety. Voda – obecní vodovod, Odpad do kanalizace.
Celková výměra pozemku 761m2, pozemek s garáží je rovinatý s přístupem ze zadní strany po nezpevněném obecním pozemku. Díky umístění rodinného domu se jedná o velmi pěkné a klidné místo, ideální pro rodinné bydlení. Pro další informace a domluvení prohlídky nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na to, až vám budeme moci představit váš možný budoucí domov.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
UH00669
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
761m2
Počet garáží
1
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Zubíček
Petr Zubíček
Zobrazit
kontakt
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

© 2024 Sousedé