Sousedé
(1/13)
Obrázek k zakázce č.: 677786
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:UH00568
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:1.457 m2
Datum aktualizace:23. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům v obci Bystřice pod Lopeníkem. Dům má rozlohu 140 m2 a původní dispozicí se skládal ze čtyř obytných místností a kuchyně, chodby, dvou prostorných komor a sociálního zařízení. Část příček byla vybourána, aby vznikl krásný světlý prostor, který je možné dobudovat v moderní obývací a jídelní zónu s kuchyní. Uliční šíře je 20 m včetně průjezdu na zahradu a do domu jsou přivedeny všechny inženýrské sítě – voda z obecního vodovodu, elektřina i plyn.
Současný stav domu je k celkové rekonstrukci, při předání bude kompletně vyklizen.
Velkou devizou této nemovitosti je sad o rozloze přes 1 300 m2, který umožňuje přístup na pozemek i ze zadní strany. Orientace zahrady a případného posezení je na jihozápad. Na zahradě se nachází stodola o rozloze 60 mě, v jejímž přízemí je dílna.
Obec Bystřice pod Lopeníkem leží v podhůří Bílých Karpat, obklopena přírodou a krásnými výhledy na okolní krajinu. Zároveň však nabízí moderní a pohodlné bydlení s občanskou vybaveností jako škola, školka, obchod, pošta, hospoda apod. a díky své poloze na hlavním silničním tahu také dobrou dostupnost do města (Uh. Brod 10 min., Bánov 5 min., Uh. Hradiště 25 min.)
V případě zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
UH00568
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
140m2
Plocha pozemku
1457m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kamila Legátová Vaňková
Kamila Legátová Vaňková
Zobrazit
kontakt
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé