Sousedé
(1/18)
Obrázek k zakázce č.: 671896
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, další pozn.:Včetně provize
ID nemovitosti:671896
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:352 m2
Počet místností:5
Sklep:ANO
Datum aktualizace:22. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Dobrkovice (poblíž Velkého Ořechova). Dům je umístěný nedaleko centra obce, na návrší, s velmi pěkným výhledem. Jedná se o řadový rohový dům, částečně podsklepený, sestává z původního předního traktu, dále přestavby dvorního traktu a přístavby koupelny a chodby, vše tvoří bytovou jednotku 4+1 s příslušenstvím. V domě byla zapojena el. energie, ústřední topení s ohřevem teplé vody na tuhá paliva, voda je čerpána z vlastní studny(na obecním pozemku), kanalizace je svedena do jímky. Ve dvorním traktu je kromě hospodářských budov i podsklepený sklad. Za domem se rozkládá sad s ovocnými stromy. Dům je převážně z pálených cihel, střecha je tvořena pálenými taškami. Stávající technický stav objektu předpokládá rekonstrukci.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
671896
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
100m2
Plocha sklepa
20m2
Plocha pozemku
352m2
Místností
5
Počet sklepů
1
Poloha domu
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Anna Zvonková
Anna Zvonková
Zobrazit
kontakt
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé