Sousedé
(1/25)
Obrázek k zakázce č.: 667786
2 700 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize s DPH, právního servisu a zprostř. úschovy.
ID nemovitosti:667786
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:394 m2
Plocha pozemku:1.205 m2
Počet místností:4
Sklep:ANO
Datum aktualizace:21. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení klienta vám nabízíme prodej RD k celkové rekonstrukci v obci Ořechov, která se nachází na jihozápadním okraji Zlínského kraje, v jihovýchodním podhůří Chřibů asi 18 km od Uherského Hradiště. Kromě základní občanské vybavenosti jako je obecní vodovod, kanalizace a rozvod plynu je v obci obchod, školka, hřiště, pohostinství, kulturní dům, park, zámek atd .
Obec obléhají krásné stávající rozsáhlé plochy vinic a nabízí nádherné vyhlídky do okolí.
Poloha obce nabízí obyvatelům a rekreantům místo pro klidné bydlení ve zdravém životním stylu. Obcí prochází také turistická cyklotrasa a Moravská vinařská cyklostezka. Nemovitost má v LV zapsané dvě stavební parcely jedna o velikosti 478m2 na které stojí nemovitost k rekonstrukci a druhá o velikosti 90m2 kde je rozpadlá budova (torzo), mezi nimi se nachází zahrada 637m2 plná ovocných stromů, vinné révy, voliéry, trnek, meruněk, jabloní a dalších. Nemovitost má přístup na oplocený pozemek ze dvou stran, obě jsou přístupné vozem. Studna na pozemku, obecní vodovod vede v chodníku před domem, plyn odpojen a je naveden do domu, elektřina odpojena navedena v domě. Na pozemku stojí stavba garáže, která není zapsána v katastru nemovitostí, možno zbourat nebo zlegalizovat dle posouzení stavu. Pro více informací a termínu prohlídky kontaktujte prosím rodinného makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
667786
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
394m2
Plocha sklepa
22m2
Plocha pozemku
1205m2
Plocha terasy
15m2
Místností
4
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michal Bartl
Michal Bartl
Zobrazit
kontakt
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé