Sousedé
(1/23)
Obrázek k zakázce č.: 660366
3 950 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:660366
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:39 m2
Datum aktualizace:17. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji baťovský půldomek s garáží, verandou, zahradou a bezproblémovým parkováním na ul. Zálešná, Zlín. V 1.NP se nachází kuchyň, obývací pokoj, veranda, v 2.NP jsou dva pokoje - ložnice, dětský pokoj. v 1.PP sklep přístupný po klasických schodech. Topení domu : krbová kamna s výměníkem - rozvod teplé vody do radiátorů po celém domě, možnost topení i plynovým kotlem. Dům procházel pravidelnou údržbou a rekonstrukcí: nové zateplení, nový komín pro topení k krbu, nová plastová okna. U domu pozemek s garáží, dostatečný prostor pro skladování dřeva, výsadbu květin, upravený prostor pro vířivku. Skvělé místo pro rodinné bydlení, případně výhodnou investici k následnému pronájmu. Velmi doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
660366
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
78m2
Plocha pozemku
39m2
Počet garáží
1
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Zubíček
Petr Zubíček
Zobrazit
kontakt
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé