Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
Velký pozemek pro výstavbu domu, nebo i více domů
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:18K073RD
Užitná plocha:1.806 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:17. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

S výhradním zastoupením nabízíme zajímavou příležitost ke koupi velkého pozemku o celkové výměře 5900 m2, který je vhodný pro stavbu i více domů. Pozemek se nachází v Bohuslavicích u Kyjova. IS jsou na pozemku. Na pozemku stojí staré budovy. Pro více informací volejte nebo pište makléři. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Základní údaje

ID nemovitosti
18K073RD
Užitná plocha
1806m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Věra Petrů
Věra Petrů
Zobrazit
kontakt
Reality GAIA, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde