Sousedé
(1/4)
2 300 000 Kč
ID nemovitosti:7626
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:458 m2
Datum aktualizace:12. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej řadového rodinného domu 2+1 se zahradou (celkem 458 m2) v obci Kvasice. Dům je před rekonstrukcí. Napojen na vodovod, kanalizaci, el. i plyn. Vytápění zajišťoval plynový kotel, ohřev vody el. bojler. Podlahy jsou betonové. Okna jsou původní dřevěná. Dispozice: zvýšené přízemí 2+1, komora, koupelna s WC, vstup na půdu a na dvůr. Komora na půdě. Prostorné půdní prostory doposud využívané jen jako skladovací. Vlastní studna na pozemku. Na dvoře hospodářská budova - skladovací prostor, možnost vybudování garáže. Na dvůr vjezd z druhé ulice. Zahrádka je samostatně před domem, je oplocená. PENB - G.

Základní údaje

ID nemovitosti
7626
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
458m2
Obytná plocha
70m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Ludvíková
Iveta Ludvíková
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé