Sousedé
(1/9)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:7552
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:227 m2
Datum aktualizace:24. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dvoupodlažní dům se zastavěnou plochou 227 m2 v centru města Kroměříže. Jedná se o nemovitost s možností využití pro bytové i nebytové potřeby. Dům je z části podsklepený, má sedlovou střechu. V I.NP jsou nyní nebytové prostory cca 185 m2 se skladem a sociálním zařízením. Z ulice je samostatný vstup do schodiště vedoucího do II.NP - podkroví, kde jsou situovány prostory pro bydlení (celkem cca 91 m2) dosud využívané k pronájmu - 3 pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě, společenská místnost, dva pokoje, každý s vlastním soc. zařízením a půda. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění ústřední - plynový kotel, ohřev vody el. bojler. Nemovitost je vhodná pro spojení podnikání s vlastním bydlením nebo pro celkovou rekonstrukci s využitím k investici pro nájemní bydlení či pro vlastní potřebu. Z II. NP je krásný výhled na Květnou zahradu. Volné po dohodě. S financováním vám rádi pomůžeme. PENB G, štítek nedoložen.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
7552
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
227m2
Obytná plocha
324m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Výrostek
Pavel Výrostek
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé