Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/18)
2 600 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Textová poznámka k ceně
ID nemovitosti:6688
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:451 m2
Datum vložení:7. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej RD, dispozičně 5+1, užitná plocha 158 m2, v klidné části obce Šternberk. Dům je v dobrém stavu, obývaný a zařízený. U domu je garáž, dílna, kůlna, sklep a kotelna. Kompletní rekonstrukce r. 1988, další v r. 2008 - nová střech a výměna oken. V přízemí je umístěna kuchyně, obývací pokoj, ložnice, komora, šatna, koupelna a WC. V 1. patře (podkroví) jsou umístěny 2 pokoje, komora, koupelna s WC a 2x půdní prostor. Koupelna v přízemí je s vanou, v patře se sprchovým koutem. Stavební materiál smíšený – kámen, cihly, tvárnice, střešní krytina z hliníkových šablon, okna plastová, rozvody elektřiny - hliník+měď, původní rozvody plynu, vody a odpadu. Vytápění - plynový kotel a kotel na tuhá paliva, příprava TUV - plynový bojler. V obci veškerá občanská vybavenost. PENB G.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
ID nemovitosti
6688
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
451m2
Obytná plocha
158m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Kopečková
Jana Kopečková
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde