Sousedé
(1/25)
6 490 000 Kč
ID nemovitosti:498-3441
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:612 m2
Užitná plocha:372 m2
Podlahová plocha:4.114 m2
Plocha pozemku:4.114 m2
Počet místností:11
Datum aktualizace:20. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí - 2x RD (2gen. RD + samostatný RD - celkem 3 samostatné bytové jednotky) a velké přináležející pozemky v Horšovském Týně, v místní části Horšov (pozemky jsou směrované do přírody a nemají praktický žádného přímého souseda - na zahradě klid, soukromí a krásný výhled do okolní krajiny). Prodávané nemovitosti tvoří : 1) Dvougen. RD po vnitřní rekonstrukci (2x byt 3+1, komora, koupelna, WC) s navazující kotelnou, dílnou (garáží) a skladem paliva. Rekonstrukce : veškeré rozvody el., voda, odpady, podlahy, omítky, koupelna, dveře, část. nová plast. okna. K dokončení : osazení kuchyňské linky a zmodernizovat koupelnu v patře, 2) Samostatný RD o dispozici 2+kk, předsíň, koupelna, WC, kotelna (v udržovaném stavu). Domy jsou velmi prostorné - 1. RD má zast. plochu 155m2, obytnou 248m2 (zast. plocha vč. dílny kotelny a skladu je 295 m2). 2. RD má zast. plochu 156m2, užitnou plochu 124m2 (zast. plocha s navazujícími bývalými stájemi 317m2). Na pozemku : pergola, voliéra, kotce, bazén. Dům napojen na : el. 230/400V, voda zavedena z vl. vydatného zdroje (na hranici pozemku přiveden i vodovod), odpady svedeny do kanalizace a vytápění obou domů zajišťuje ústřední topení na tuhá paliva (každý objekt vl. kotel). Možné využití budov : 1) Pro vlastní bydlení (i 2generační oddělené bydlení) a případný 2. RD možno pronajímat (k trv. bydlení nebo pro krátkodobé nájmy pro pracovníky z nedaleké průmyslové zóny) a pomocí nájmu splácet případný hypotéční úvěr. 2) Celý objekt možné také využít pouze ke komerčním účelům a pronajímání agenturním zaměstnancům (celkový počet místností v obou objektech je 8 velkých pokojů, 3 kuchyně a 3x sociálka). Tato nabídka je také vhodná pro kombinaci bydlení a živnostenského podnikání (truhlářská dílna, autodílna apod.), které si nový majitel může zřídit v budovách dvora. V okolí výborné pracovní možnosti - průmyslová zóna 600m, cca. 10min. chůze). V blízkém dosahu také ostatní vybavenost města : zákl. škola 1,7km (20min chůze), Penny 2,1km (25min. chůze), Náměstí republiky 2,4km (30min. chůze). Krásné místo pro trvalé žití v naprosté klidu na venkově a přitom prakticky ve městě s veškerou vybaveností. Dobrá cena za dům se třemi byty, dílnou, a velkými pozemky, kde může být umístěna v i novostavba domu (v budoucnu případně pro děti či vnoučata). Cena novostavby domu, dílny a hlavně takto velkého zasíťovaného pozemku by se pohybovala o několik milionů výše, než je prodejní cena souboru těchto nemovitostí (nehledě na starosti s veškerými projekty, st. povoleními a především s řemeslníky či stavebními firmami). Cena domu odpovídá ceně dvou větších bytový jednotek v Domažlicích či H. Týně. Možná i výměna za menší RD s doplatkem. Vhodné i pro větší rodinu či dvougenerační bydlení i podnikání. Krásné bydlení v Horšovském Týně!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
498-3441
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
612m2
Obytná plocha
372m2
Užitná plocha
372m2
Plocha pozemku
4114m2
Místností
11
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - SAND RK s.r.o.
SAND RK s.r.o.
Zobrazit
kontakt
SAND RK s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé