Sousedé
(1/25)
2 990 000 Kč
ID nemovitosti:497-3441
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:184 m2
Užitná plocha:98 m2
Podlahová plocha:715 m2
Plocha pozemku:715 m2
Počet místností:3
Datum vložení:10. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme část. podsklepený rodinný dům (chalupu) se stodolou v krásné lokalitě CHKO Český les, situovaný v obci Hora Sv. Václava (u místního rybníčku, dům i s pozemkem bez přímého souseda). Prodávaná nemovitost prošla v posledních letech zásadními rekonstrukcemi. V domě nové : el. rozvody měď, voda + odpady plast, nová plastová jímka, plastová okna, komplet nové topení (kotel se zásobníkem, rozvod, radiátory), nově vyvložkovaný komín (část. nově vyzděný), nové vchodové dveře, kompletně nové omítky, nová koupelna s WC, nové okapy a zhotovena také hydroizolace zdiva (podřezání, nově vybudované drenáže s nopovou folií). Přízemí tvoří : předsíň (s komorou a vstupem do podkroví i suterénu), obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna s WC, komora. Na obytnou část navazuje kotelna a dále stodola. V podkroví se nachází půdní prostor. V suterénu je jedna malá sklepní klenutá místnost. Dům napojen na el. energii 230/400, obecní vodovod (přiveden k domu), odpady svedeny do nové plastové jímky a vytápění zajišťuje ústřední topení na tuhá paliva. Výhody : 1) Míra rekonstrukcí úspora času a především nákladů, obzvlášť při dnešních cenách st. materiálů i prací, 2) Pozemek bez přímého souseda (v okolí domu jen obecní pozemky, naprostý klid od ostatních, odpadají potenciální sousedské spory), 3) Krásná příroda chráněné krajinné oblasti v okolí, klid v obci. Občanská vybavenost : Poběžovice 5km. Pracovní možnosti : Horšovský Týn 16km, Bělá nad Radbuzou 14km, Domažlicích 18km, popř. v průmyslových zónách u D5 (u Boru u Tachova) - Vysočany 27km, Nová Hospoda 31km). Výhodná je také, především pro pracující v Německu, blízkost hranic se SRN (hraniční přechod Lísková 17km, Železná 22km). Občanská vybavenost ve městě Poběžovice 5km (vybavenost, lékaři, nákupy, restaurace). V okolí nedotčená čistá a členitá příroda (klid). Vhodné jak k bydlení, tak i k rekreačním účelům.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
497-3441
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
184m2
Obytná plocha
98m2
Užitná plocha
98m2
Plocha pozemku
715m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - SAND RK s.r.o.
SAND RK s.r.o.
Zobrazit
kontakt
SAND RK s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé