Sousedé
(1/12)
1
10 899 000 Kč
ID nemovitosti:11364JK
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:1.542 m2
Užitná plocha:466 m2
Plocha pozemku:1.542 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2021
Energetická náročnostA ( )

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje je novostavba rodinného domu před dokončením v Plzni Malesicích. Dům je realizován jako monolitická betonová stavba na nejvyšší technologické úrovni s projektovanými extrémně nízkými koeficienty tepelných ztrát, inteligentním řízením spotřeby energií, velkoplošnými alu okny s trojsklem a venkovními žaluziemi v parametrech pasivních domů. Dům je projektován s inteligentní řídící jednotkou (dálková diagnostika, servis a nastavení provozu domu) s tepelným čerpadlem vzduch-vzduch a rekuperací. Vytápění bude podlahové. Ve spolupráci s architektem možnost indiv. úprav interiéru. Pozemek je o celkové rozloze 1542 m2, z toho zastavěná plocha 218 m2. Užitná plocha domu ve třech podlažích bez terasy a garáže je cca 370 m2. K domu dále náleží dvougaráž, přístřešek pro parkování a zděný zahradní domek. Neobyčejný dům se nachází na vyvýšeném místě s výhledem do krajiny. V okolí je obytná zástavba novějších rodinných domů se zahradami. Budova je napojena na inženýrské sítě - elektřinu, kanalizaci a vodovod. Plyn je přiveden na pozemek. Vedle obecního vodovodu je k dispozici i vlastní cca 60 m hluboká vrtaná studna a velkoobjemová nádrž na dešťovou vodu. Dům se nabízí ve stavu hrubé stavby s fasádou. Sítě jsou přivedeny do přízemí domu, elektřina je rozvedena po celém objektu.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Skeletová
ID nemovitosti
11364JK
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
1542m2
Užitná plocha
466m2
Plocha pozemku
1542m2
Plocha terasy
52m2
Počet garáží
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
A (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Kantner Jan
Ing. Kantner Jan
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé