Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/22)
1a
13 290 000 Kč
ID nemovitosti:10285-1EJ
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:2.776 m2
Užitná plocha:430 m2
Plocha pozemku:2.776 m2
Datum vložení:1. ledna 2019
Datum aktualizace:10. ledna 2019
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie66 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v žádané lokalitě na okraji obce Zruč-Senec v ulici Pod Vysokou. Dům se nachází ve výjimečné lokalitě kombinující výbornou dopravní obslužnost – MHD 5 min a přírodu včetně Boleveckého rybníka na dosah ruky. Objekt je kompletně podsklepený a vedle bydlení nabízí také možnost komerčního využití jako rodinný penzion. Rezidence je členěna na suterén, 1. nadzemní podlaží, 2. nadzemní podlaží a obytné podkroví. V domě je k dispozici mimo jiné 5 koupelen, 5 toalet, 3 krby, sauna, 2 kuchyně, a 8 pokojů - jeden z nich v suterénu doposud využívaný jako společenská místnost s kulečníkem. Naleznete zde také prádelnu, sušárnu, sklad, dílnu, několik sklepních místností a garáž. Velkolepá obytná hala je propojena s jídelnou a volně navazuje na kuchyni s dřevěnou kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů. Obytné podkroví je tvořeno prostorným ateliérem s vlastní koupelnou. Okna jsou dřevěná. Podlahy jsou dřevěné nebo kryté dlažbou. Ohřev vody a vytápění zajišťuje kombinovaný plynový kotel. V hale a koupelnách je podlahové topení. Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod a plyn. K dispozici je kopaná studna a vlastní ČOV. Je možné i napojení na kanalizaci, která vede v hlavní komunikaci. Vjezd je umožněn elektricky ovládanou bránou. Zahrada, jejíž součástí je oplocený tenisový kurt je udržovaná, osázená okrasnými stromy a v jižní části nabízí jezírko s lekníny a rybičkami. Součástí nabídky je i většina vybavení. Zájemcům o koupi této nemovitosti nabízíme možnost zprostředkování výhodného financování prostřednictvím hypotéky.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
10285-1EJ
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
2776m2
Užitná plocha
430m2
Plocha sklepa
10m2
Plocha pozemku
2776m2
Plocha balkonu
8m2
Počet míst na parkovišti
1
Počet garáží
1
Poloha domu
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakubčíková Eva
Jakubčíková Eva
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde