Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Foto
9 520 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:D40020226
Celková plocha:148 m2
Datum vložení:2. listopadu 2018
Datum aktualizace:13. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme příjemné bydlení na úžasném místě: v poslední linii obytné zástavby, v přímém sousedství zeleně (Ďáblický háj, Hvězdárna Ďáblice), současně s rychlou dostupností M Ládví i Střížkov a centra metropole. Dispozice domu, 6+kk se 2 koupelnami, 2 WC a garáží, je rozložena ve 3 nadzemních podlažích o celkové ploše 150 m2. V 1. NP se nachází vstupní prostor, garáž a hostinský pokoj (variantně pracovna), provázaný francouzským oknem se zahradou, dále koupelna a WC. Tuto část 1.NP lze využít i pro samostatné bezbariérové bydlení s vlastní hygienou s možností doplnění kuchyňského koutu. 2.NP tvoří obývací pokoj a jídelna s kuchyní. 3.NP obsahuje další 3 ložnice a 2.koupelnu s 2.WC. Dům prošel celkovou rekonstrukcí s výjimkou hygieny v 1.NP, k dispozici projekt přestavby 1.NP. Všechny IS, ÚT plyn. Na vlastním pozemku o celkové rozloze 148 m2 zpevněná parkovací plocha před domem, předzahrádka a západně orientovaná okrasná pobytová zahrada s terasou, přímo navazující na Ďáblický háj. Nemovitost je nabízena výhradně naší kanceláří. Hypotéka lze, rádi Vám zařídíme. Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován).

Základní údaje

ID nemovitosti
D40020226
Celková plocha
148m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Monika Christová
Monika Christová
Zobrazit
kontakt
MAXIMA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde