Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Foto
5 999 000 Kč
ID nemovitosti:D40020123
Celková plocha:579 m2
Datum vložení:10. srpna 2018
Datum aktualizace:19. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme dům postavený na parcele o výměře 579 m2 (zastavěná plocha a nádvoří) - z toho stavba zabírá cca 100 m2. Dům je před kompletní rekonstrukcí. Disponuje aktuálně nevyužívaným podkrovím, které nabízí potenciál pro další rozšíření (na cca 180 m2), a je částečně podsklepený. K domu jsou přivedeny městské sítě (kanalizační a vodovodní přípojka, elektřina). Parkování je aktuálně možné na pozemku. Pozemek se nachází na klidném místě, které však zároveň nabízí plnou občanskou vybavenost a výbornou dopravní obslužnost. Několik kroků od domu začíná Nové náměstí (supermarket, úřad, pošta, lékařský dům,...), kde zároveň naleznete zastávku autobusu jezdícího do Prahy. Za 10 minut dojdete na zastávku vlaku, který Vás za 20 min doveze na Hlavní nádraží. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

Základní údaje

ID nemovitosti
D40020123
Celková plocha
579m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakub Šolar
Jakub Šolar
Zobrazit
kontakt
MAXIMA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde