Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Foto
5 000 000 Kč
ID nemovitosti:D40020109
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:800 m2
Užitná plocha:198 m2
Plocha pozemku:800 m2
Počet místností:5
Sklep:ANO
Datum vložení:31. prosince 2018
Datum aktualizace:19. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi dům řešený jako dvougenerační, s jedinečnou atmosférou, dispozičně 3+1 v přízemí a 2+kk v 1.patře. V přízemí domu proběhla rekonstrukce koupelny a WC, ostatní místnosti - vstupní předsíň, ložnice, obývací pokoj, kuchyň a 2.ložnice jsou v původním stavu. Do 1.patra se dostanete po schodech řešených jako samostatný vchod do bytové jednotky 2+kk, která je v současné době v hrubé stavbě (nová střecha, střešní okna, rozvody elektroinstalace), pod schody najdete nově postavenou technickou místnost, sušárnu a prádelnu. Projekt celého domu je plánován jako 3 bytové jednotky nebo 2 bytové jednotky, přízemí je potřeba zrekonstruovat a 1.patro dostavět dle stávajícího projektu nebo dle nového projektu po úpravách. Stavební povolení je obnoveno a prodlouženo. Před garáží je parkovací stání na 1 auto. Vytápění domu je pouze v přízemí a je řešeno lokálně. V projektu se plánuje centrální topení s vlastním kotlem. Zhruba 250 m pozemku je ve svažitém terénu, kde je vybudována vlastní kopaná studna, stále funkční s dostatkem vody. Dům působící na první pohled nenápadně nabízí několik variant k bydlení jako dvougenerační nebo propojit celý dům pro komfortní bydlení pro rodinu. Velkou výhodou je stávající bydlení i při plánované rekonstrukci bytu. Dům se nachází v klidné ulici, jako poslední dům v ulici přímo u lesa se vstupem do Břežanského údolí. V okolí je výborná občanská vybavenost, příjemné prostředí. Další variantou je dům zbourat a získat pozemek s nádhernou lokalitou. Materiál lze použít na srovnání pozemku. Kalkulaci na zbourání domu a přípravu pozemku k výstavbě Vám rádi zrealizujeme včetně realizace bouracích prací a výstavby nového domu na přání. Předběžně je zhruba rozpočet bouracích prací a srovnání pozemku okolo 400tis.Kč. Realizátor bouracích a stavebních prací je společnost www.probydleni.cz. Pozemek se nachází v žádané lokalitě v zástavbě rodinných domů v ulici Ke Lokalita s velmi dobrou dopravní dostupností do centra Prahy, metro Kačerov, Modřany. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

Základní údaje

ID nemovitosti
D40020109
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
800m2
Obytná plocha
192m2
Užitná plocha
198m2
Plocha pozemku
800m2
Místností
5
Počet sklepů
1
Počet míst na parkovišti
1
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michaela Průchová
Michaela Průchová
Zobrazit
kontakt
MAXIMA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde