Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Foto
8 528 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:D40020091
Celková plocha:412 m2
Datum vložení:27. září 2018
Datum aktualizace:19. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabídka krajního řadového domu s otevřeným výhledem do krajiny, v příjemné klidné lokalitě a těsné blízkosti centra obce Prahy 5 – Slivenec, ulice K Cikánce na pozemku o celkové velikosti 412 m2. 1.PP je zděné konstrukce, 1.NP a 2.NP je tvořeno zděnými bočními stěnami, v nichž jsou na ocelové nosné konstrukci umístěny sendvičová panely s vnitřním pohledovým sádrokartonem a vnějším 100 mm EPS zateplením. Střecha plochá zateplená. V 1.PP se nalézají dva sklepy a kotelna. V 1.NP se nachází vstupní hala, předsíň, WC, kuchyň a obývací pokoj s východem na terasu. Ve 2.NP nalezneme koupelnu s WC a tři ložnice. Dům prošel v roce 2010 rekonstrukcí (Zelená úsporám): zateplení obvodových zdí a střechy. Inženýrské sítě: elektřina, plyn, obecní voda, obecní kanalizace. Vytápění plynovým kombinovaným kotlem DAKON. Jako záloha slouží kotel na pevná paliva + boiler. Nová plastová okna. Podlahy plovoucí, lino, dlažba. Prestižní lokalita s výbornou dostupností jak centra metropole, tak i obchodních a nákupních center na Zličíně, 5 minut jízdy autem od kompletní občanské vybavenosti v sousedním Barrandově a jen 15 do centra. V obci mateřská a základní škola, tenisová hala, restaurace, kavárny a další služby. Dům se nachází v těsné blízkosti zastávky MHD s přímým spojením na Anděl. Dobrou dopravní obslužnost zajišťuje též nedaleký nájezd na Pražský okruh a na dálnice D5 a D1. do roku 2020 má být vybudované prodloužení tramvajové tratě Barrandov – Holyně – Slivenec. Hypotéka lze, rádi Vám zařídíme. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

Základní údaje

ID nemovitosti
D40020091
Celková plocha
412m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Churaň
Zdeněk Churaň
Zobrazit
kontakt
MAXIMA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde