Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Foto
8 500 000 Kč
ID nemovitosti:D40019760
Celková plocha:707 m2
Datum vložení:2. října 2018
Datum aktualizace:21. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme bydlení na jedinečném místě, k jehož zafinancování je zapotřebí disponovat vlastními prostředky nebo mít v případě financování hypotečním úvěrem k dispozici jinou zástavu, popř. Vám rádi pomůžeme vygenerovat finance z návazného prodeje jiné nemovitosti. Místo harmonicky spojuje výhody bydlení v přírodě s městským komfortem. Kompletní vybavenost v docházkové vzdálenosti: MŠ, ZŠ, Gymnázium Oty Pavla, zdravotní středisko, současně mimořádně široké spektrum sportovního vyžití a příležitostí k relaxaci: Beach Arena Radotín (volejbal, nohejbal, petanque, dětské hřiště, bistro), sportovní centrum Radotín (atletika, kopaná, kuželky), koupací biotop, největší přírodní bludiště v ČR, SkateMysticPark, RANCH Radotín s možností ustájení koní, občerstvením, hygienickým a technickým zázemím pro jezdce, aj. Prostorný rodinný dům, zkolaudovaný v roce 1996, disponuje podlahovou plochou 357 m2, rozloženou v 1 podzemním a 2 nadzemních podlažích, kterou dále doplňuje podkrovní úložný prostor. 1.PP (celoplošné podsklepení) obsahuje garáž pro 3 auta a sklady sportovních potřeb atd. 1.NP reprezentuje obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, provázaný francouzským oknem s jižně orientovanou zahradní terasou, pracovna, šatna, zádveří, hala se schodištěm do 1.patra, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. 2.NP tvoří další 4 pokoje (2 pokoje mají vstup na terasu s výhledem do zeleně), 2.koupelna /s vanou/, 2. samostatné WC a centrální hala, ze které je přístup do podkrovního úložného prostoru. Na rohové parcele o rozloze 707 m2, situované v zaslepené ulici, navazující na volnou přírodu, se nachází zpevněná parkovací plocha, okrasná zahrada se vzrostlou zelení a bazénem. K dispozici všechny IS, obecní vodovod, navíc vlastní studna, vytápění elektro, plyn v pilíři oplocení. Nemovitost je nabízena výhradně naší kanceláří. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

Základní údaje

ID nemovitosti
D40019760
Celková plocha
707m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Monika Christová
Monika Christová
Zobrazit
kontakt
MAXIMA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde