Sousedé
(1/25)
RD_Mokre_interier_07
15 600 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:05270
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:368 m2
Plocha pozemku:822 m2
Datum aktualizace:24. května 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie34 kWh/m2

Popis nemovitosti

Tento nádherný, prostorný a světlý dům nabízí skvělou možnost těm, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v menší obci s dosahem MHD. Prostorný vzdušný interiér je vhodný jak pro rodinu, tak i mladý pár nebo jednotlivce, kteří ocení především otevřený prostor s množstvím přirozeného světla. S rozlohou 368m2 nabízí dům dostatek místa pro každého, kdo potřebuje mít svůj vlastní prostor. Dispozice domu nabízí 4 místnosti a kuchyňský kout. V prvním patře se nachází velký pokoj, který lze snadno rozdělit na dva menší pokoje. Dům je také částečně podsklepený, kde tento prostor je možné využít pro skladování nebo po úpravě spolehlivě poslouží i mnoha dalším účelům. Velmi důležitým benefitem tohoto domu je garáž s přímým vstupem do obytné části. Teplo do celého domu zajišťuje tepelné čerpadlo, objekt je napojen na obecní vodovod a má připojení k elektrické síti. Tato nemovitost se nachází v klidné části obce Mokré a ocení jí zejména ti, kteří preferují dostatek soukromí. Přestože se jedná o klidnou obec, je Mokré velmi dobře přístupné okolním obcím i krajskému městu. Pokud hledáte svůj nový domov, je právě pro vás toto skvělá příležitost! Nechte se okouzlit krásou tohoto výjimečného domu a rezervujte si osobní prohlídku ještě dnes.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
05270
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
368m2
Plocha pozemku
822m2
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Nataliya Baklakova
Bc. Nataliya Baklakova
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé