Sousedé
(1/12)
02
890 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:05190
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:136 m2
Plocha pozemku:1.103 m2
Datum aktualizace:5. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám nemovitost vhodnou jak k trvalému bydlení či rekreaci, tak k investičnímu záměru v oblasti turismu v malebné a klidné vesnici Tichá u Dolního Dvořiště. Započatá stavba rodinného domu má zastavěnou plochou 136m2. Pozemek okolo nemovitosti má rozlohu 1103m2 a je v současné době dlouhodobě pronajatý od SPÚ a aktuálně je podaná žádost o odkup. Dle územního plánu obce se objekt nachází v plochách s účelem plochy smíšené obytné - území malých sídel - je zde tedy možné mít RD, ale i objekt pro rodinnou rekreaci, popř. provozovnu podnikání. Na pozemku jsou inženýrské sítě – elektřina, obecní vodovod i obecní kanalizace. Tato nemovitost Vám nabízí možnost trvalého bydlení a vzhledem k blízkosti státní hranice je ideální i pro pendlery pracující v Rakousku. Další možností je využití k rekreaci v krásném prostředí Novohradských hor, nebo vybudování apartmánového ubytování. Na nemovitosti je nutné dokončit započaté stavební práce, kdy část materiálu je již nakoupena a je součástí nabídky. Pro bližší informace kontaktujte makléře zakázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
05190
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
136m2
Plocha pozemku
1103m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - David Kropík
David Kropík
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé