Sousedé
(1/9)
IMG_3498
1 770 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:05163
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:72 m2
Plocha pozemku:158 m2
Datum aktualizace:22. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Máte rádi Šumavu? A co Šumavské podhůří? Máme pro Vás v nabídce řadový rodinný dům nacházející se v okrese Prachatice, ve městě Vlachovo Březí.
Dům o dispozici 3+1 s užitnou plochou 72 m2 je určen k rekonstrukci, při které je možné dispozici rozšířit o v současné době nevyužívané podkroví. Za domem je menší dvorek (33 m2) s kůlnou (9 m2), která sloužila jako dílna a sklad uhlí. Ze dvorku je vstup k Libotyňskému potoku, který protéká za domem. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn. Vytápění domu je pomocí plynového kotle, ohřev vody zajišťuje el. bojler.
Ve Vlachově Březí je veškerá občanská vybavenost.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
05163
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
72m2
Plocha pozemku
158m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Trmatová
Mgr. Veronika Trmatová
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé