Sousedé
(1/20)
DSC_0391
14 050 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:05089
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:967 m2
Plocha pozemku:1.516 m2
Datum aktualizace:23. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme rozsáhlý, 3. podlažní, rozestavěný objekt, vhodný jak pro bydlení, podnikání či penzion v obci Dobrá Voda u ČB (v katastru obce Třebotovice).
Jedinečná poloha u lesa a potoka v krásném a klidném prostředí s dobrou dostupnosti do centra u zastávky MHD. Výhodou je, že pokud by investor kupoval pozemek a stavěl takto
rozsáhlou stavbu, zaplatit by výrazně více peněz. Účelem stavby měl být hotel s více než 50 lůžky, společenskou místností, vnitřním bazénem, wellness zónou atd.
Je možné přikoupit i sousedící pozemek , aby nemovitost působila více kompaktně. Chcete li bydlet, podnikat a třeba i provozovat penzion, jste na správné adrese. EL a kanalizace u domu, plyn není u pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Bazény
Venkovní bazén
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
05089
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
967m2
Plocha pozemku
1516m2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Filip Navrátil
Filip Navrátil
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé