Sousedé
(1/20)
20220530_164632
4 550 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:04857
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:1.249 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V obci Čimelice nabízím prodej rodinného domu z roku 1922. Dům o dispozici 4+1 je v dobrém stavu, ale vyžaduje rekonstrukci. V prvním nadzemním podlaží je prostorná hala, ze které se vchází do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, komory, koupelny a sklepa (cca 3/4 domu podsklepeny). Ze vstupní haly vede schodiště do druhého nadzemního podlaží, kde jsou dvě ložnice a menší půda, ze které se dostaneme na horní půdu.
Pozemek je rovinatý, má výměru 1.249 m2, kromě domu na něm stojí garáž a dílna, zbytek je zahrada se vzrostlými ovocnými stromy i jehličnany.
Na pozemku vedle domu je nově zbudovaná vodoměrná šachta s obecním vodovodem a obecní kanalizace. Aktuálně je dům napojen na vlastní studnu a septik.
V okolí obce Čimelice již probíhají stavební práce na plánovaném obchvatu dálnice D4, který bude dokončen v roce 2024, takže klidné bydlení v obci je do budoucna zaručeno. Kromě vlaku a autobusu bude mít obec dálniční spojení s nedalekým Pískem, Příbramí a Prahou.
V obci se nachází plná občanská vybavenost, pracovní příležitosti a čimelický zámek, v okolí jsou lesy, rybníky, zámek Orlík a hrad Zvíkov.
Více informací Vám sdělím telefonicky. Financování zprostředkuji.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
BetonDlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
ID nemovitosti
04857
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
1249m2
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Margita Stejskalová
Margita Stejskalová
Zobrazit
kontakt
RK Stejskal.cz s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé