Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Fotka 58
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: k jednání
ID nemovitosti:1933
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:6.219 m2
Užitná plocha:243 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Luxusní rodinný dům s dispozicí 5+kk s dvougaráží a velkou zahradou s parkovou úpravou a dalším starším domem na okraji pozemku vhodným např. k podnikání. CP 6.219m2. PENB B. Luxusního rodinný dům byl postaven v r.2010 v obytné zoně města Lanškroun, část Dolní Třešňovec cca 4km od centra města na velmi hezkém, vyvýšeném místě s výhledem do okolní krajiny. Vnitřní dispozice 5+kk s dvougaráží vyhovuje moderním trendům bydlení a výhodou je také umístění stavby uprostřed vlastního rozlehlého pozemku s parkovou úpravou. Jedná se o nepodsklepený, kvalitně zateplený přízemní objekt s obytným podkrovím pod sedlovou střechou s krytinou BRAMAC. Zateplení je provedeno polystyrenem o tl.16cm a tato skutečnost se velmi příznivě projevuje na nižších nákladech na roční provoz nemovitosti. Dispozice: Přízemí - zádveří 11,51m2, chodba 14m2, technická místnost 2,21m2, koupelna 13,13m2,pracovna 12,59m2, obývací pokoj s kuchyní 73,47m2, spíž 10,54, dvougaráž 34,72m2. Podkroví - chodba 9,44,koupelna s WC 15,91, šatna 7,85, pokoj 21,59, šatna 7,35, pokoj 21,02, šatna 5,25, pokoj 17,92m2. Obytná plocha domu činí celkem 232,72m2. Vytápění domu je zajištěno dvěma způsoby - ústředním topením s elektrokotlem a také krbem s výměníkem z kterého se nahřeje teplá voda do podlahového topení . El. 220/380, voda z řádu, odpad do jímky na vyvážení.Okna jsou osazena velmi kvalitní plastová, vchodové dveře plastové a garážová vrata sekční rolovací 2x , vnitřní dveře a zárubně dřevěné, podlahy keramický obklad, vnitřní schodiště velmi kvalitně zpracováno. Celý dům je nadstandardně a vkusně vybaven. V koupelně v přízemí je sprchový kout, WC, bidet, umyvadlo a také sauna, všechny použité baterie jsou termostatické, v horní koupelně je vana, sprchový kout, dvojumyvadlo, WC, bidet. Ve zdech jsou rozvody pro bezpečnostní systém, TV apod. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči na míru. V domě je rozvod centrálního vysávání. V obývacím pokoji situovaném na jih jsou francouzské dveře, kterými je možné vyjít na zahradu s připravenou terasou a dále do zahrady s výhledem do polí. K domu vede nová zpevněná komunikace napojená z hlavní silnice. U hlavní silnice je umístěn starší rodinný dům. Tento dům je ve zhoršeném stavebním stavu a po rekonstrukci je vhodný např. pro podnikání či provozování hobby. Okolo domů je velká zahrada, v přední části od silnice je již hotova parková úprava, v zadní části je nasázeno 420 ks stromů a okrasných keřů. Novostavba je velmi dobře řešena dispozičně a je zde myšleno i na úložné prostory, které ve většině domu chybí. Zde je u každého pokoje prostorná šatna a v přízemí je technická místnost , kde je umístěn kotel a také pračka a

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéÚstřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
1933
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
6219m2
Užitná plocha
243m2
Počet míst na parkovišti
4
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Dana Beranová
Dana Beranová
Zobrazit
kontakt
Dana Beranová – REALITNÍ A DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MOZAIKA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Dana Beranová – REALITNÍ A DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MOZAIKA, Lorencova alej 1098 Lanškroun, IČO: 40156095.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.