Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/19)
Foto 1
1 290 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Bez právního servisu
ID nemovitosti:MSL-DM52522
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.258 m2
Užitná plocha:100 m2
Datum vložení:25. ledna 2018
Datum aktualizace:2. května 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o prodej rodinného domu s vlastní zahradou v Javorné na Šumavě. Dům má v přízemí předsíň, kuchyň, koupelnu a dvě obytné místnosti, dále se v přízemí nachází samostatné WC a sklad potravin. V podkroví je jedna obytná místnost. V suterénu se nachází kotel na tuhá paliva - ústřední vytápění. Voda je do domu přivedena ze studně, která je společná pro více domů a nachází se v lese. Možnost financování úvěrem ze stavebního spoření či hypotékou. Nemovitost je vhodná k rekreačnímu bydlení i k trvalému.

Další popis: Poloha objektu - 1, plocha sklepu - 16 m2.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
MSL-DM52522
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1258m2
Užitná plocha
100m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Šlajch
Miroslav Šlajch
Zobrazit
kontakt
Fidox s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde