Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/21)
Foto 1
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:MSL-DM52497
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:774 m2
Užitná plocha:420 m2
Datum vložení:1. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej cihlového rodinného domu v Javorné, okres Klatovy. Stav objektu je velmi dobrý. Plocha parcely je 774 m2. Dům má 3 podlaží. V 1.NP je velká garáž, wc, sprcha, byt o velikosti 2+1, kotelna, dílna, sklad paliv ( nádrže s LTO), šatna. Ve 2.NP je byt o velikosti 3+1 s terasou, kuchyň, wc, koupelna (sprcha + vana), jídelna, obývací pokoj, 2x dětský pokoj. Ve 3.NP je půda, wc, sklad, pokoj a velký prostor složící jako herna (stolní tenis). Byla provedena revize komínu. Dům je vytápěn kotlem na LTO - radiátory jsou litinové, možnost topit lokálně, dům má 2 komíny. Voda v domě je z obecního řadu, odpady jsou svedeny do kanalizace. Elektřina 220 a 380 V. Dům lze využít k trvalému bydlení či pronajímání rekreantům. Možnost financování úvěrem ze stavebního spoření či hypotékou.

Další popis: Poloha objektu - 1, plocha sklepu - 25 m2.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
MSL-DM52497
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
774m2
Užitná plocha
420m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Šlajch
Miroslav Šlajch
Zobrazit
kontakt
Fidox s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde