Sousedé
(1/25)
4 500 000 Kč
ID nemovitosti:KD011816
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:134 m2
Plocha pozemku:826 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dům vedený jako rekreační objekt se nachází v lokalitě V Pekle u obce Křepenice, v blízkosti Slapské přehrady, což je velmi oblíbené rekreační místo pro vodní sporty, rybaření, ale také pro cykloturistiku a procházky po okolní přírodě.

Dům je sám o sobě je postavený v roce 2004 a prošel před prodejem opravami, kdy byla vyměněna střešní krytina, opravena fasáda a natřeno dřevěné obložení. Dům je nově vymalovaný a ihned připravený k užívání. Celková užitná plocha domu je 128 m2 a dispozice 4+1 nabízí dostatek prostoru pro rekreaci, ale i rodinné bydlení.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu, koupelna s WC, a ložnice. V patře jsou další ložnice a velká místnost s možností rozdělení. Vytápění domu je zajištěno krbem s vložkou a rozvodem teplého vzduchu do patra, takže je možné vytápět takřka celý dům. Voda je z vlastní vrtané studny hluboké 28 m a kanalizace je svedená do jímky. Teplá voda se ohřívá elektrickým bojlerem.

Dům je postavený na pozemku o celkové výměře 826 m2. Zahrada je mírně svažitá, a v horní části je rovina, která poskytuje ideální místo pro bazén nebo pergolu. Za domem se nachází do svahu zabudovaný sklep, který nabízí dostatek úložného prostoru. V přední části zahrady je parkovací plocha pro až tři auta, dále je zde studna a jímka. Opěrné zdi a sklep jsou postaveny z masivní štípané žuly, což dodává chatě rustikální šarm.

Celkově tato rekreační chata nabízí klidné a pohodové bydlení v blízkosti Slapské přehrady v příjemné obci Křepenice. Je to ideální místo pro rodiny, které hledají klidnou oázu v přírodě, ale zároveň chtějí být dostatečně blízko k městu.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
ID nemovitosti
KD011816
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
114m2
Užitná plocha
134m2
Plocha sklepa
6m2
Plocha pozemku
826m2
Plocha terasy
14m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ondřej Velemínský
Ondřej Velemínský
Zobrazit
kontakt
KOVA Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé