Sousedé
(1/25)
3 250 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK
ID nemovitosti:25803
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:252 m2
Datum aktualizace:11. srpna 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi řadový koncový rodinný dům 6+2 v městské části Olomouc - Chomoutov, na ulici Štěpánovská. Celková výměra pozemku je 268m2, užitná plocha domu je 150m2. V přízemí se nachází předsíň, kuchyň, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj a 2 pokoje. V prvním patře je druhá prostorná koupelna, kuchyň a 3 pokoje. Vytápění zajištuje plynový kotel, teplou vodu el. boiler. Dům je částečně podsklepený, zateplený, má plastová okna a je napojen na obecní kanalizaci a vodovod. Nemovitost je bez zahrady, za domem se nachází dvůr s garáží, ale v případě zájmu je možné přikoupit zahradu o výměře 268m2, která se nachází na konci řadové zástavby (na stejné straně) ve zdálenosti 30m od domu a to za cenu 550.000Kč (jedná se o stavební místo, kde jsou veškeré ing.sítě). V přízemí domu je vlhká jedna příčka mezi pokoji (pravděpodobně špatné staré odpady), majitel je ochoten to finančně kompenzovat, v ostatních ohledech je nemovitost v dobrém stavebně technickém stavu. PENB*G. Volný ihned, v případě zájmu vyřídíme hypotéku. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
25803
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
252m2
Obytná plocha
150m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Andree
Pavel Andree
Zobrazit
kontakt
PATRIOT reality, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé