Sousedé
(1/23)
8 500 000 Kč
ID nemovitosti:N00957
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:156 m2
Užitná plocha:156 m2
Plocha pozemku:1.214 m2
Datum aktualizace:20. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkým pozemkem v Plzni v městské části Valcha. Jedná se o plně podsklepený přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. Dům z roku 1963 je v původním zachovalém technickém stavu. Pozemek je o celkové komfortní výměře 1214 m2, z této plochy je 195 m2 zastavěno. Zastavěná plocha domu je 97 m2. Na pozemku jsou další stavby, budova bývalé rekreační jednotky o zastavěné ploše 43 m2 a garáž o zastavěné ploše 55 m2, které jsou v horším technickém stavu. Dle platného územního plánu je zahrada součástí zastavitelného území a v případě souhlasného stanoviska stavebního úřadu se nabízí možnost výstavby novostavby rodinného domu. Přístup na pozemek je zajištěn z ulice U Černého Mostu a také brankou z ulice Dobřanská.

V domě se nachází 2 bytové jednotky, obě o dispozici 2+1 s příslušenstvím – koupelnou a WC.
Prostorný sklep je přístupný z domu schodištěm a do prostoru současné dílny také zadním vchodem ze zahrady.

Dům je cihlový, střecha je z eternitových šablon. Podlahy jsou dřevěné a parketové nebo betonové s dlažbou, schodiště je betonové. Okna jsou dřevěná špaletová, dveře z masivu, zárubně vnitřních dveří jsou původní dřevěné nebo kovové. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody prostřednictvím elektrického bojleru. Dům je napojen na rozvod veřejného vodovodu a kanalizace. Do domu jsou tak zavedeny veškeré inženýrské sítě včetně elektřiny a plynu.

Dům byl užíván k trvalému bydlení, je umístěn v obytné zóně ve vyhledávané klidné lokalitě na periferii Plzně v dosahu přírody a současně se nachází v dobré dostupnosti do centra Plzně buď MHD nebo jízdou autem cca 15 minut. Energetický štítek budovy nebyl dodán, uvádíme třídu G.

Základní údaje

Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
N00957
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
156m2
Užitná plocha
156m2
Plocha sklepa
66m2
Plocha pozemku
1214m2
Plocha terasy
10m2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Helena Vinařová
Helena Vinařová
Zobrazit
kontakt
LA PIETRA s.r.o.

© 2024 Sousedé