Sousedé
(1/25)
9 950 000 Kč
ID nemovitosti:JH-125
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:430 m2
Užitná plocha:165 m2
Podlahová plocha:180 m2
Plocha pozemku:580 m2
Datum aktualizace:4. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte prostory k podnikání s možností bydlení? Chcete vlastní prodejnu nebo provozovnu poskytující služby péče o tělo (kadeřnictví, kosmetika)? Nebo hledáte obchodní kancelář na atraktivním místě se vstupem přímo z náměstí? Nebo chcete provozovat vlastní penzion s restaurací? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku nemovitosti k podnikání i bydlení na atraktivním místě ve Starém Plzenci na Masarykově náměstí.

Nabízená nemovitost se nachází v samotném centru Starého Plzence, užívaná je pro podnikání i bydlení. Předmětem nabídky je hlavní budova s komerčním prostorem (68 m2) a bytovou jednotkou v přízemí (45 m2) a druhou bytovou jednotkou v podkroví (60 m2). Na hlavní budovu navazují dva přístavky (60m2 a 35 m2) využívané jako sklady materiálu a garáž. Součástí nabídky je i vedlejší budova umístěná na vlastním pozemku (74 m2) s přiděleným č.p. stojící proti hlavní budově přes dvorek. Objekt je napojen na el. energii, vodovod a kanalizaci. Plyn je přiveden k domu, ale není připojen. Všechny stavby včetně přístavků mají zhotovenou novou střechu.

Hlavní budova má tři samostatné vchody, první hliníkovými dveřmi s výlohou přímo z Masarykovo náměstí do komerčních prostor (dvě propojené místnosti 56 m2 a zázemí 12 m2), které jsou vytápěny soustavou radiátorů napojených na elektrický kotel a lze využít i kamna na tuhá paliva.

Druhým vstupem z dvorku se vchází do bytové jednotky 2+kk v přízemí (45m2), ve které byla započata rekonstrukce, byla osazena plastová okna a plastové vchodové dveře, omítky jsou skopány na zdivo a jsou zhotoveny nové rozvody elektřiny.

Třetím samostatným vchodem z dvorku se vchází plastovými dveřmi ke schodišti do podkroví, kde se nachází druhá bytová jednotka 2+kk (60 m2) určená k rekonstrukci, vytápěna je kamny na tuhá paliva a krbovými kamny. V podkroví je dále půdní prostor vhodný na vybudování další bytové jednotky (cca 70m2), kde již byly započaty práce na zateplení krovu, rozvodech elektřiny a vybudování terasy.

Naproti hlavní budově přes dvorek je druhý objekt se samostatným číslem popisným a zastavěnou plochou 74 m2, který sloužil k podnikání a dnes je využíván jako sklad materiálu.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, přímo na náměstí je městský úřad, škola, lékárna, restaurace a obchody. Přímo u domu je zastávka autobusu MHD.

V případě zájmu o prohlídku volejte makléře. Budeme se na Vás těšit na prohlídkách

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
JH-125
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
430m2
Obytná plocha
165m2
Užitná plocha
165m2
Plocha pozemku
580m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Hipman
Jan Hipman
Zobrazit
kontakt
MAKLÉŘSKÝ servis, spol. s r.o.

© 2024 Sousedé