Sousedé
(1/25)
habrmannova-1
12 490 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:05143
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:340 m2
Plocha pozemku:402 m2
Datum aktualizace:11. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům v širším centru Plzně. Nabídková cena nemovitosti je 12 990 000 Kč. Pozemek má rozlohu 402m2 a celková užitná plocha domu je 340m2. Okolní zástavbu tvoří vily a rodinné domy. Jedná se o klidnou čtvrť. Na pozemku se vedle domu nachází garáž.Cihlový dům z období první republiky 1924, nabízí více variant příležitostí. Ať už se jedná o dvougenerační bydlení, komerční využití nebo investiční využití v podobě 3 bytových jednotek. Každá bytová jednotka disponuje vlastním plynovým kotlem, bojlerem, elektrickými měřáky. Dům je v současné době rozdělen na jednotlivá obyvatelná patra, tím vznikly dvě samostatné bytové jednotky o dispozici 2+1, které jsou po částečné rekonstrukci. V podkrovním patře se nachází jednopokojový půdní vestavek. Půdní vestavek ovšem není v současné době zateplen. Pro lepší orientaci na vyžádání poskytneme původní stavební dokumentaci a virtuální prohlídku.V podkrovní části je vybudovaný samostatný pokoj s komorou a půdní prostor, který nabízí možnost půdní vestavby s mezonetovým patrem. V suterénu objektu se nachází technické zázemí s kotelnou a sklepní skladovací prostory. Objekt v současné době není zateplen, má osazeny plastové výplně otvorů s izolačními dvojskly.Pro tento objekt bylo provedeno posouzení technického stavu nemovitosti, které bude součástí prohlídkové dokumentace. Celá tato nemovitost nabízí mnoho příležitostí k využití, proto doporučujeme osobní prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
05143
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
340m2
Plocha sklepa
85m2
Plocha pozemku
402m2
Počet garáží
1
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Kamil Staněk
Bc. Kamil Staněk
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé