Sousedé
(1/15)
10 990 000 Kč
ID nemovitosti:4A
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:127 m2
Plocha pozemku:780 m2
Počet místností:4
Datum aktualizace:22. září 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

www.rd-lednacek.cz

Exklusivně nabízíme k prodeji nové samostatně stojící rodinné domy v obci Závraty 10 minut od Č.Budějovic (obec navazující na Nové Homole). Projekt zahrnuje 14 rodinných domů s vlastním pozemkem nadstandardní velikosti 800 až 1000 m2. Dispozice domů je přízemní 5KK a 4KK s terasou a stání pro 2 osobní automobily.
Projekt nabízí nezávislost na dodavatelích plynu a pitné vody. Domy jsou vytápěné tepelným čerpadlem s přípravou pro krbová kamna. Celý projekt disponuje vlastním zdrojem pitné vody.
Domy jsou z konstrukčního hlediska řešeny tradičním způsobem. Zděný obvodový plášť z pálených keramických bloků v tl. 30cm je posazen na betonových základových pasech a doplněn zateplením v mocnosti 18 cm. Nad otvory jsou osazeny keramické překlady a celek je ztužen monolitickými věnci. Dřevěný vazníkový sedlový krov vytváří nosnou konstrukci pro odvětrávaný střešní plášť s keramickou taškovou krytinou na straně exteriéru, pro tepelnou izolaci stropu minerální vatou.
Obálka objektů je z hlediska energetického posouzení navržena ve třídě "C - úsporná", což spolu s vytápěním splitovým tepelným čerpadlem vzduch-voda a krbovými kamny jako doplňkovým zdrojem tepla zajistí dlouhodobý uživatelský komfort. Ten je ještě podpořen podlahovým vytápěním ve všech obytných místnostech a přípravou pro osazení venkovních elektricky ovládaných hliníkových žaluzií nad okny zasklenými izolačním trojsklem. Povrchová úprava nosných stěn i vnitřních zděných příček je většinově řešena omítkami (štukovými v interiéru, jemnozrnnou v exteriéru), místy je vnější plášť ozvláštněn užitím laťového obkladu z odolného modřínového dřeva.
Bytové domy jsou včetně dokončeného interiéru (dveře, zárubně, podlahy, sanita v koupelnách).

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
InternetKabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vytápění podrobnosti
Čerpadlo bez vrtu
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
4A
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
127m2
Plocha pozemku
780m2
Místností
4
Poloha domu
4
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - KINGFISHER CB DEVELOPMENT s.r.o.
KINGFISHER CB DEVELOPMENT s.r.o.
Zobrazit
kontakt
KINGFISHER CB DEVELOPMENT s.r.o.

© 2023 Sousedé