Sousedé
(1/10)
14 990 000 Kč
ID nemovitosti:2-F2
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:148 m2
Plocha pozemku:536 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:19. června 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivní prodej samostatně stojícího rodinného domu 5+kk, užitná plocha 148 m2, plocha pozemku 536 m2 v městské čtvrti Českých Budějovic, Rožnov-jih, která je v současné době jednou z nejžádanějších lokalit města.

Dobrá adresa, atraktivní, čistá a bezpečná lokalita s malým provozem, rychlým přístupem na silnici E55 a budoucí dálnici D3, velký pozemek, moderní luxusní materiály a vybavení, úspora energie a především kvalitní architektonický návrh stvrzený kvalitním zpracováním přední českobudějovické stavební společnosti.

Krok do centra... Autobusem MHD, autem, na kole nebo pěšky, nic z toho vám nezabere více než pár minut. Základní a mateřská škola je 3 minuty autem a 15 minut pěšky. Cyklostezka kolem Vltavy Vás dovede přímo do historického centra města, nebo třeba až na koupaliště do Plané či Boršova nad Vltavou.

V současné době se dokončují venkovní úpravy, obklad fasády a interiér domu. Termín dokončení celého objektu: 05/2024.

Objekt je z hlediska energetického posouzení navržený ve třídě \"B - velmi úsporná\". Spolu s vytápěním tepelným čerpadlem a přípravou pro krbová kamna je zajištěn vysoký uživatelský komfort, který je podpořen podlahovým vytápěním obytných ploch.

Dům je zároveň osazeny plynovou přípojkou s možností potenciálního připojení v budoucnosti dle preferencí uživatele.

Dům je osazen ve standardu množstvím moderních technologií, rekuperační jednotkou, nádrží na dešťovou vodu, přípravou pro centrální vysavač, EZS zabezpečovacím systémem, dále přípravou pro fotovoltaické panely, nabíječku elektromobilů, předokenní žaluzie a mnoho dalšího nadstandardního vybavení.

Objekt je v hlavní hmotě jednoduchý obdélníkový, nepodsklepený se sedlovou střechou s jedním nadzemním podlažím a podkrovím.

Architektonický výraz i materiálové pojetí navrženého objektu je moderní s důrazem na kontrast čisté fasády s fasádou z kompaktních obkladových desek.

Svislé nosné konstrukce jsou z cihlových bloků 24 Porotherm Profi se zateplením ETICS s jádrem z EPS. Sokly a základy jsou zateplené systémem XPS. Stropní konstrukce jsou řešené železobetonovou stropní deskou tl. 200mm. Jako zdící prvky pro dělící konstrukce jsou použité keramické cihlové bloky 11,5 Profi . Omítka je silikonová se silikonovým nátěrem. Sedlová část střechy je pokryta betonovou taškovou krytinou, plochá část střechy mechanicky kotvenou fóliovou hydroizolací.

Kvalitu použitých materiálů podtrhují dřevohliníková okna a dveře. Prvky zámečnické z žárově zinkované oceli mají finální povrchovou úpravu v odstínech RAL a pro prvky klempířské je použitý hliníkový plech.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Okna
Kombinovaná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vytápění podrobnosti
Čerpadlo bez vrtu
ID nemovitosti
2-F2
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
148m2
Plocha pozemku
536m2
Místností
5
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Jaroš
Tomáš Jaroš
Zobrazit
kontakt
KINGFISHER CB DEVELOPMENT s.r.o.

© 2024 Sousedé