Sousedé
(1/8)
7 159 000 Kč
ID nemovitosti:2153020487
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:93 m2
Plocha pozemku:581 m2
Počet místností:4
Datum aktualizace:1. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme poslední dům z našeho developerského projektu tří nízkoenergetických rodinných domů ve městě Spálené Poříčí vzdáleném 20 km od Plzně. Město Spálené Poříčí disponuje veškerou občanskou vybaveností.

Pozemek s domem se nachází v klidné části města jako předposlední pozemek v zástavbě přímo u lesa. Jedná se o dřevostavbu bungalov zastavěné plochy cca 120 m2 ( s pozemkem 581m2 ).

V domu bude chybět k plnému vybavení jen nábytek a kuchyňská linka. Pozemek bude plně zasíťován. Vytápění řešeno tepelným čerpadlem vzduch/voda s napojením na teplovodní podlahové topení. V domech bude položena plovoucí podlaha vinyl click Smart Base a interiérové dveře budou od výrobce Sapeli. Dekor podlah, dekor dveří a vzhled koupelny ponecháme na výběru kupujícího. Domy budou založeny na základové desce, kvalitně zatepleny a s finální silikonovou omítkou. Jako střešní krytina bude použita pálená taška. Dům si lze navíc doplnit další příplatkovou výbavou, jako jsou např. krbová kamna, klimatizace, předokenní stínění, terasy a další.

Úplný seznam vybavenosti a technické specifikace domu, stejně jako další příplatkovou výbavu, získáte od obchodního zástupce.

V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat. S financováním Vám rád pomůže náš hypotéční specialista. Předpokládaný možný termín k nastěhování – polovina roku 2023.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Vytápění podrobnosti
Čerpadlo bez vrtu
ID nemovitosti
2153020487
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
93m2
Plocha pozemku
581m2
Místností
4
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - EasyHomes Reality
EasyHomes Reality
Zobrazit
kontakt
EasyHomes Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé