Sousedé
(1/25)
IMG_9981-HDR.jpg
10 499 000 Kč
ID nemovitosti:111
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.696 m2
Užitná plocha:396 m2
Plocha pozemku:1.069 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:15. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Přinášíme Vám novinku prodeje zemědělské usedlosti, která se nachází v obci Hladná u Albrechtic nad Vltavou.
Celková rozloha pozemku je 1 696 m2, z toho zastavěná plocha činí 376 m2. Dům je prakticky rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky s vlastními vstupy. První bytová jednotka má dispozici 2+1 a je vybavena obývacím pokojem, ložnicí, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a WC, druhá bytová jednotka má dispozici 4kk a je řešena vstupní chodbou, dále místností, kde je toaleta a prostor pro pračku, v přízemní části je ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem ze kterého je přístup na zastřešenou terasu a zahradu. Dále je zde koupelna s vanou i sprchovým koutem, po dubovém schodišti přicházíme do podkrovní části domu, kde jsou další dvě ložnice. Celková podlahová plocha obou jednotek je 200 m2. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, který je umístěn v kotelně a vytápí obě dvě bytové jednotky. Je zde využíváno částečně topení podlahové, nebo je teplo rozvedeno do radiátorů. Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je sveden do septiku. Během rekonstrukce domu, došlo k izolaci stavby proti vlhkosti a také k zateplení stěn i střechy. Usedlost nabízí svému majiteli hned několik technických místností. Jedna z nich je přístupná přímo ze dvora a tvoří velmi příjemný prostor, který se hodí k využití jako skladovací místnost, dílna nebo klubovna. Dále je přímo na zahradě umístěna další stodola a garáž. Zahrada je rovinatá, okrasná a celý pozemek je oplocen.
Jednoznačnou výsadou nemovitosti je jeho poloha. Obec Hladná je malou obcí, položenou nedaleko řeky Vltavy, s velmi pohodlným přístupem přímo k řece. Obec je zároveň situována mezi pastvinami a polnostmi. Je zde rovněž možnost pronajmutí pastvin přímo u domu, vhodných pro umístění dobytka či koní.
Základní občanskou vybavenost nalezneme přímo v nedalekých Albrechticích nad Vltavou. Další služby pak zabezpečí jihočeské město Písek vzdálené do 15 minut jízdy autem.
Pomoc ohledně financování je samozřejmostí. Pro více informací, kontaktujte makléře nabídky.


Dostupná vybavenost: škola, školka, restaurace, pošta, místní­ úřad. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, sklep, terasa

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
UhlíPodlahové vytápění
ID nemovitosti
111
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1696m2
Obytná plocha
200m2
Užitná plocha
396m2
Plocha pozemku
1069m2
Místností
5
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Hana Marková
Hana Marková
Zobrazit
kontakt
Hana Marková Marková Reality

© 2024 Sousedé