Sousedé
(1/24)
Image2.jpg
Rezervace
7 999 000 Kč
ID nemovitosti:109
Stav nemovitosti:
Celková plocha:396 m2
Užitná plocha:137 m2
Plocha pozemku:110 m2
Počet místností:4
Datum aktualizace:28. února 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

S radostí vám představujeme novinku v rámci developerského projektu v rezidentní čtvrti jihočeského města Prachatice. Jeden z dvojdomu byl již zarezervován. Na jaře začíná výstavba celého projektu.
Pozemek o celkové ploše 792 m2, byl rozdělen tak, aby mohl vzniknout projekt dvojdomu, který vám právě představíme blíže.
Podlahová plocha každého z nich je rovných 110 m2 a oba jsou dispozičně řešeny jako 4kk s terasou a také praktickou garáží. Zastavěná plocha každého z nich je 76 m2 se zahradou 320 m2. Dispozičně je tvořen zádveřím, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a toaletou s umyvadlem, po schodišti se dostaneme do prvního patra, kde je ložnice, dva dětské pokoje a koupelna s vanou, sprchovým koutem, toaletou a dvěma umyvadly. Jedná se o velmi úsporné stavby v energetické třídě B, které budou vytápěny tepelným čerpadlem (vzduch/voda). O čerstvý vzduch v domě se bude starat centrální rekuperace. Pro alternativní způsob vytápění bude dům vybaven komínem Schiedel.
Poctivá zděná stavba, na kterou budou použity keramické cihly a betonovými stropy. Moderní krytina od firmy Bramac, typ Tegalit. Okna v domě plastová, v barvě antracit, trojskla. Podlahy, po kterých se budete moci v domě projít, se plánují vinylové v kombinaci s keramickou dlažbou a v garáži s epoxidem. Dům bude předáván s dokončenými koupelnami, vnitřními dveřmi a obložkami. Kuchyně bude připravena na to, aby si ji nový majitel zrealizoval již podle svého. Budou připraveny zpevněné plochy kolem domu (terasy, parkovací stání, příjezdová cesta) – betonová dlažba.
Dům bude napojen na elektrickou, kanalizační a vodovodní přípojku. Bude zde rovněž nádrž na dešťovou vodu pro zalévání.
Projekt velmi elegantní, úsporné a kvalitní stavby s klasickou sedlovou střechou a díky své poloze jedinečným výhledem. Blízko centra města a zároveň zeleně. Moderní kombinace dřevěných prvků a atraktivní antracitové barvy.
Na stavbu je vydané stavební povolení. Předpokládaný termín dokončení je 12 měsíců od uzavření smlouvy. To vše nabízí tento projekt a mnohem více. Pokud máte zájem, dozvědět se víc, ozvěte se makléři této nabídky.
Poradenství v rámci financování je samozřejmostí.


Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vybavení: sprchový kout, krb, zděné jádro, terasa, venkovní stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
109
Stav objektu
9
Celková plocha
396m2
Obytná plocha
110m2
Užitná plocha
137m2
Plocha pozemku
110m2
Místností
4
Poloha domu
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Hana Marková
Hana Marková
Zobrazit
kontakt
Hana Marková Marková Reality

© 2024 Sousedé